Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14351
Stary 26.08.2010, 10:28
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie ? mecz z Koroną jest za 3 tygodnie. Myślę, że do tego czasu można uzyskać zgodę straży i policji. Oczywiście Basałaj musi czuwać nad tym bardziej niż nad wywiadami w gazetach.
dlatego nie:
Cytat:
Co gorsza, Wisła będzie musiała w dwa dni sprawdzić stadion i jego systemy, co normalnie zajmuje kilka tygodni
jak cos mamy zrobic i posprawdzac, to chociaz niech klub zrobi to porzadnie. bo patrzac na to co sie dzieje z tym stadionem, moga niezle kwiatki powychodzic jeszcze.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując