Gwiaździsty napisał(a):

|
Dlaczego nie ? mecz z Koroną jest za 3 tygodnie. Myślę, że do tego czasu można uzyskać zgodę straży i policji. Oczywiście Basałaj musi czuwać nad tym bardziej niż nad wywiadami w gazetach.
|
dlatego nie:
Cytat:
|
Co gorsza, Wisła będzie musiała w dwa dni sprawdzić stadion i jego systemy, co normalnie zajmuje kilka tygodni
|
jak cos mamy zrobic i posprawdzac, to chociaz niech klub zrobi to porzadnie. bo patrzac na to co sie dzieje z tym stadionem, moga niezle kwiatki powychodzic jeszcze.