Coglin napisał(a):

|
w takim wypadku Wisla nie powinna grac z Korona na Reymonta.
|
Dlaczego nie ? mecz z Koroną jest za
3 tygodnie. Myślę, że do tego czasu można uzyskać zgodę straży i policji. Oczywiście Basałaj musi czuwać nad tym bardziej niż nad wywiadami w gazetach.