Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14349
Stary 26.08.2010, 10:24
Coglin napisał(a):Wyświetl post
w takim wypadku Wisla nie powinna grac z Korona na Reymonta.
Dlaczego nie ? mecz z Koroną jest za 3 tygodnie. Myślę, że do tego czasu można uzyskać zgodę straży i policji. Oczywiście Basałaj musi czuwać nad tym bardziej niż nad wywiadami w gazetach.
Odpowiedz cytując