Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
33956
26.08.2010, 10:07
AYALA
napisał(a):
Wisła interesuje sie Mateuszem Siebertem z FC Metz.Siebert gra na prawej obronie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html
Skoro Cikos gra tak dobrze to po co nam kolejny prawy obrońca ?
Siebert jest srodkowym obroncą, a nie prawym.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki