Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33956
Stary 26.08.2010, 10:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Wisła interesuje sie Mateuszem Siebertem z FC Metz.Siebert gra na prawej obronie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html

Skoro Cikos gra tak dobrze to po co nam kolejny prawy obrońca ?
Siebert jest srodkowym obroncą, a nie prawym.
Odpowiedz cytując