Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33954
Stary 26.08.2010, 10:02
Wisła interesuje sie Mateuszem Siebertem z FC Metz.Siebert gra na prawej obronie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html

Skoro Cikos gra tak dobrze to po co nam kolejny prawy obrońca ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.08.2010 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując