Vinci napisał(a):

|
Głupoty piszesz, jeżeli Ci się wydaje, że wpadka z meczu reprezentacji sprawi, że stadion zostanie oddany do użytku bardziej dopracowany. Będzie tak samo s.......ony, jakby był i teraz..."fanatyku"...
|
Chyba nie wiesz o czym piszesz.
Przeczytaj sobie to jeszcze raz , wtedy moze zrozumiesz o co chodzi. Dla ułatwienia podpowiem, że chodzi o czas , a nie o to co jest s...ne. Pogrubiłem tekst, żebyś zrozumiał "mędrcu".
Cytat:
|
Co gorsza, Wisła będzie musiała w dwa dni sprawdzić stadion i jego systemy, co normalnie zajmuje kilka tygodni. Notatka PZPN mówi też, że klub może mieć problemy z wykupieniem ubezpieczenia. Jeśli coś zepsuje się w trakcie meczu, dojdzie do skandalu, a część winy spadnie na Wisłę Kraków."
|