kornd napisał(a):

Tutaj widać że Obtułowicz nie popisał się z tą lokalizacja telebimów. Nie będzie można pokazać ujęć 3 trybun w całej okazałości
|
Bardziej bym martwil ze kibice majacy najlepsze (i zapewnie najdrozsze) miejsca na gornych trybunach nie beda miec mozliwosci patrzenia w telebim, ani sprawdzic ktora jest minuta. Patrzac na inne budowane stadiony to widac ze obraz z telebimu jest widoczny z kazdego miejsca (Lecha, Legii czy Cracovii)