Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14334
Stary 26.08.2010, 07:03
kornd napisał(a):Wyświetl post
Tutaj widać że Obtułowicz nie popisał się z tą lokalizacja telebimów. Nie będzie można pokazać ujęć 3 trybun w całej okazałości

Bardziej bym martwil ze kibice majacy najlepsze (i zapewnie najdrozsze) miejsca na gornych trybunach nie beda miec mozliwosci patrzenia w telebim, ani sprawdzic ktora jest minuta. Patrzac na inne budowane stadiony to widac ze obraz z telebimu jest widoczny z kazdego miejsca (Lecha, Legii czy Cracovii)
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując