Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 25.08.2010, 19:18
Wiek, ilość bramek, ilość bramek w jakim klubie, 'wygląd' bramek, sposób wypowiadania się (i nie chodzi o ą ę).

W sumie tyle podstawy. Plus intuicja i porównanie - przypominam sobie zawodnika o podobnej charakterystyce lub z podobnego środowiska i patrze co osiągnał, zakładam że ten nie będzie odbiegał in plus i in minus jakoś radykalnie.

Moim zdaniem transfer Sobiecha był ok, a z Sadlokiem będzie kłopot.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując