|
Wiek, ilość bramek, ilość bramek w jakim klubie, 'wygląd' bramek, sposób wypowiadania się (i nie chodzi o ą ę).
W sumie tyle podstawy. Plus intuicja i porównanie - przypominam sobie zawodnika o podobnej charakterystyce lub z podobnego środowiska i patrze co osiągnał, zakładam że ten nie będzie odbiegał in plus i in minus jakoś radykalnie.
Moim zdaniem transfer Sobiecha był ok, a z Sadlokiem będzie kłopot.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|