ŁKS po dogrywce wygrał z Olimpią Elbląg 1-2 w spotkaniu 1/32 Pucharu Polski. Choć ŁKS zagrał w przemeblowanym i mocno rezerwowym zestawieniu, to w wyjściowej jedenastce znalazł się Mączyński. W ostatniej minucie dogrywki obejrzał czerwoną kartkę za przepychankę.
http://www.90minut.pl/news/132/news1...-2-pd-LKS.html