0 22 napisał(a):

Jednak nie porównywałbym osiągów Jelenia z osiągami "Błaszcza", bo to niebo, a ziemia..
Nowy trener niczym nie powala, ale żeby rozwalić totalnie tą ligę i niczym nie musi.
|
przepraszam podaj mi trenera który powala?
I tylko bez tekstów w stylu: Smuda, Janas, którzy to 15 lat temu jak jeździliśmy polonezami byli w LM.
A propo Janasa :
http://www.weszlo.com/news/5128 --> stare ale prawdziwe!