Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 25.08.2010, 13:11
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Jednak nie porównywałbym osiągów Jelenia z osiągami "Błaszcza", bo to niebo, a ziemia..

Nowy trener niczym nie powala, ale żeby rozwalić totalnie tą ligę i niczym nie musi.
przepraszam podaj mi trenera który powala?
I tylko bez tekstów w stylu: Smuda, Janas, którzy to 15 lat temu jak jeździliśmy polonezami byli w LM.

A propo Janasa : http://www.weszlo.com/news/5128 --> stare ale prawdziwe!
Ostatnio edytowane przez szprotson : 25.08.2010 o godz. 13:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując