Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14303
Stary 25.08.2010, 13:05
Nie przesadzajmy, to są najtańsze miejsca na stadionie, a boisko widać całe...

coyot napisał(a):
(..)
nom, powiedzmy, że ta trybuna jest jednak trochę mniejsza - bez jednego narożnika, 10 tys. miejsc, nie 12 jak na wschodniej. Ale co do wyposażenia masz rację.
Ostatnio edytowane przez rav : 25.08.2010 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując