Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14300
Stary 25.08.2010, 12:03
zulu2001 napisał(a):Wyświetl post
...codziennie wysylam mejla w ktorym po krotce (pare stron plus zdjecia) opisalem to cos co sie nazywa budowa stadionu wisly do stacji telewizyjnych i gazet gdzie sie da..., nie wiem ile juz wyslalem bedzie z jakies 20 razy i nic ja nie wiem czy ludzi to nie obchodzi czy co ale mam nadzieje ze wkrotce bedzie o tym glosniej bo to co tam sie dzieje to jest ogromny zart!!!!

p.s. polecam wam robic to samo napisac sobie we wlasnych slowach ze swojego pkt widzenia list w ktorym opiszecie ta kpine wladz krakowa i wysylac codziennie gdzie sie da to nie boli a moze cos zmienic bo wkoncu to ktos zauwazy juz sie zaczelo cos dziac w temacie a trzeba dzialac jeszcze

nie dajmy soebie pluc w twarz pospolitym przestepcom!!
Tez tak wysylalem w koncu sie udalo i cos krakowska 2 razy napisala.
Wszystko zalezy od tego o czym piszesz, czy do odpowiednich osob, jak dobierzesz materialy i czy twoje argumenty maja wiekszy sens a nie opieraja sie tylko na tym ze jest wydana duza kasa a obiekt jest nieestetyczny.

Powodzenia w dalszej walce im wiecej nas jest tym lepiej.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując