zulu2001 napisał(a):

...codziennie wysylam mejla w ktorym po krotce (pare stron plus zdjecia) opisalem to cos co sie nazywa budowa stadionu wisly do stacji telewizyjnych i gazet gdzie sie da..., nie wiem ile juz wyslalem bedzie z jakies 20 razy i nic ja nie wiem czy ludzi to nie obchodzi czy co ale mam nadzieje ze wkrotce bedzie o tym glosniej bo to co tam sie dzieje to jest ogromny zart!!!!
p.s. polecam wam robic to samo napisac sobie we wlasnych slowach ze swojego pkt widzenia list w ktorym opiszecie ta kpine wladz krakowa i wysylac codziennie gdzie sie da to nie boli a moze cos zmienic bo wkoncu to ktos zauwazy juz sie zaczelo cos dziac w temacie a trzeba dzialac jeszcze
nie dajmy soebie pluc w twarz pospolitym przestepcom!!
|
Tez tak wysylalem w koncu sie udalo i cos krakowska 2 razy napisala.
Wszystko zalezy od tego o czym piszesz, czy do odpowiednich osob, jak dobierzesz materialy i czy twoje argumenty maja wiekszy sens a nie opieraja sie tylko na tym ze jest wydana duza kasa a obiekt jest nieestetyczny.
Powodzenia w dalszej walce im wiecej nas jest tym lepiej.