Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
barbarape
Junior Member
Od: 09.2009
Offline
#
14297
25.08.2010, 11:48
Fajnie by było, jakby cała ta lipa poszła w Polskę...żeby dowiedzieli się wszyscy jak buduje się w Krakowie.
barbarape
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barbarape
Znajdź inne posty napisane przez barbarape