Wyświetl pojedynczy post
barbarape
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14297
Stary 25.08.2010, 11:48
Fajnie by było, jakby cała ta lipa poszła w Polskę...żeby dowiedzieli się wszyscy jak buduje się w Krakowie.
Odpowiedz cytując