PANDEM0NIUM napisał(a):

Ricardo Bonetto nie dołączy do Wisły, wybrał ten grecki klub, w którym gra Baszczyński. Piszą o tym, że nowy trener i dyrektor sportowy drastycznie zmieniają politykę klubu. Tak więc Bonetto u nas nie zagra.
PS. Uczę się włoskiego