...usilnie szukam możliwości kupienia biletów na mecz z Australia i bez skutku jak narazie... dzwoniłem nawet do PZPN pod ich infolinie i odesłali mnie do organizatora meczu czyli wisla krakow!! jak ona moze byc organizatorem jak formalnie nie ma prawa do obiektu) i do sprawdzenia informacji na stronie pzpn.pl no wiec wchodzę na ta stronę i tam jest napisane dokładnie od wczoraj:
Polska - Australia
7 września 2010 r., godz. 20:30 Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie
Ze względu na problemy techniczne sprzedaż biletów na mecz Polska - Australia została wstrzymana.Wkrótce na www.pzpn.pl poinformujemy Państwa o sprzedaży biletów na ten mecz.
Przepraszamy za opóźnienie i wszystkie niedogodności.
(pzpn.pl)
heheheh będzie wstyd na cala Polskę i kawałek Australii.... głównymi utrudnieniami technicznymi sa osoby Jacka M. pseudonim `rozrzutny` i Joanna N. pseudonim `brutalna`
skrajna nieodpowiedzialnością jest dopuszczenie do sytuacji w której w jeden dzień będzie zamontowany system identyfikacji biletów a w następny będzie wpuszczone parę tysięcy kibiców za pośrednictwem tegoż systemu.
skrajna nieodpowiedzialnościa jest wpuszczanie tak dużej liczby ludzi na obiekt który nie był w tym kierunku przetestowany.
to jest jedna wielka ogromna kpina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!