Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
14292
25.08.2010, 10:19
sevenheaven
napisał(a):
popatrzcie na stadion Hoffenhaim, pojemność praktycznie ta sama, cena niższa .. coś pięknego
otoczenie stadionu !! ( parkingi ) :
http://farm3.static.flickr.com/2511/...90e0b83e_b.jpg
elewacja :
http://farm3.static.flickr.com/2769/...02a07a5e_b.jpg
w środku :
http://farm3.static.flickr.com/2534/...69324978_b.jpg
jak się chce to można ..
Wewnątrz to wygląda dużo gorzej niż na Wiśle, ale elewacja i otoczenie stadionu- fakt, inna klasa.
_gilardino_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _gilardino_
Znajdź inne posty napisane przez _gilardino_