Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14292
Stary 25.08.2010, 10:19
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
popatrzcie na stadion Hoffenhaim, pojemność praktycznie ta sama, cena niższa .. coś pięknego

otoczenie stadionu !! ( parkingi ) :
http://farm3.static.flickr.com/2511/...90e0b83e_b.jpg
elewacja :
http://farm3.static.flickr.com/2769/...02a07a5e_b.jpg
w środku :
http://farm3.static.flickr.com/2534/...69324978_b.jpg

jak się chce to można ..
Wewnątrz to wygląda dużo gorzej niż na Wiśle, ale elewacja i otoczenie stadionu- fakt, inna klasa.

Odpowiedz cytując