Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14291
Stary 25.08.2010, 10:06
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
popatrzcie na stadion Hoffenhaim, pojemność praktycznie ta sama, cena niższa .. coś pięknego

otoczenie stadionu !! ( parkingi ) :
http://farm3.static.flickr.com/2511/...90e0b83e_b.jpg
elewacja :
http://farm3.static.flickr.com/2769/...02a07a5e_b.jpg
w środku :
http://farm3.static.flickr.com/2534/...69324978_b.jpg

jak się chce to można ..

Proszę Was nie wklejajcie takich zdjęć bo człowiekowi tylko ciśnienie skacze z wkur.....a
jak za te pieniadze moglibyśmy mieć stadion na miarę Wielkiego klubu...

...bo już powoli zaczynam się przyzwyczajać do naszego klocka
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując