Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
14291
25.08.2010, 10:06
sevenheaven
napisał(a):
popatrzcie na stadion Hoffenhaim, pojemność praktycznie ta sama, cena niższa .. coś pięknego
otoczenie stadionu !! ( parkingi ) :
http://farm3.static.flickr.com/2511/...90e0b83e_b.jpg
elewacja :
http://farm3.static.flickr.com/2769/...02a07a5e_b.jpg
w środku :
http://farm3.static.flickr.com/2534/...69324978_b.jpg
jak się chce to można ..
Proszę Was nie wklejajcie takich zdjęć bo człowiekowi tylko ciśnienie skacze z wkur.....a
jak za te pieniadze moglibyśmy mieć stadion na miarę Wielkiego klubu...
...bo już powoli zaczynam się przyzwyczajać do naszego klocka
TYLKO WISŁA!
sergio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sergio
Znajdź inne posty napisane przez sergio