snyrting napisał(a):

Napisałem tylko, że zrobiło mi się nieprzyjemnie.
Nie czuje się obrażony, bo ci ludzie mieli racje. Też bym się smiał jakby mnie ktoś przekonywał, że idąc do ligi gruzinskiej robi postęp sportowy.
|
bez przesady moim zdaniem dobrze zorganizowana Wisła z nowym stadionem to jednak lepsze miejsce pracy niż jakaś tam Breda