Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 25.08.2010, 08:31
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Napisałem tylko, że zrobiło mi się nieprzyjemnie.

Nie czuje się obrażony, bo ci ludzie mieli racje. Też bym się smiał jakby mnie ktoś przekonywał, że idąc do ligi gruzinskiej robi postęp sportowy.
bez przesady moim zdaniem dobrze zorganizowana Wisła z nowym stadionem to jednak lepsze miejsce pracy niż jakaś tam Breda
alejasienieznam
Odpowiedz cytując