nie musiales, na focie wyzej widac dokladnie gdzie sa linie boczne
a ich sie nawet nie bedzie odczuwac, dadza reklamy i bedzie gralo jak nalezy, kto byl na dole E czy D to wie ze pilkarz wydawal sie na wyciagniecie reki.. a teraz przeciez znikna wysokie ploty, murawa jest obnizona, odleglosc to najmniejszy problem, inne wrazenie jest teraz, a inne podczas meczu, na mecz bedzie przynajmniej dwa rzedy reklam, za nimi fotoreporterzy, dzieci z pilkami, spore zamieszanie i ta odleglosc zniknie w mgnieniu oka