Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14273
Stary 24.08.2010, 23:29
nie musiales, na focie wyzej widac dokladnie gdzie sa linie boczne

a ich sie nawet nie bedzie odczuwac, dadza reklamy i bedzie gralo jak nalezy, kto byl na dole E czy D to wie ze pilkarz wydawal sie na wyciagniecie reki.. a teraz przeciez znikna wysokie ploty, murawa jest obnizona, odleglosc to najmniejszy problem, inne wrazenie jest teraz, a inne podczas meczu, na mecz bedzie przynajmniej dwa rzedy reklam, za nimi fotoreporterzy, dzieci z pilkami, spore zamieszanie i ta odleglosc zniknie w mgnieniu oka
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 24.08.2010 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując