Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14270
Stary 24.08.2010, 21:46
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Na narodowym przed skyboxami sa chyba dwa rzedy krzeselek. Widac to tu:
http://bi.gazeta.pl/im/6/8101/z81015...ca-2010-r-.jpg
A tak wyglada z bliska murek przed nimi, ktory u nas z "jakichs wzgledow" nie moze byc tak niski:
Przed skyboxem, zejscie do krzeselek:
http://i34.tinypic.com/xkwtps.jpg
I murek:
http://i36.tinypic.com/iw8c1x.jpg
http://i36.tinypic.com/1iig3o.jpg


No chyba ze te dwa rzedy ktore sa przed skyboxem to ne sa krzeselka dla vipow tylko cos innego ale nie przychdozi mi nic innego do glowy jaki bylby sens tych dwoch polek.
Murek musi mieć 110 cm (120 pion+poziom) i nie ma bata żeby był niższy. Jedyne co to nie musi być betonowy. Ale gdyby u nas zastąpić ten beton szkłem to co znajduje sie na samej górze takiej szklanej balustrady? Oczywiście stalowa (względnie aluminiowa) poręcz która i tak by zasłaniała widok na boisko. Jedynym wyjściem dla naszego stadionu było zrobić po prostu w skyboxach stopnice ( w tym momencie podwyższenia) obu rzędów. Tak jak na narodowym. Tam układ stopnic w skyboxach jest takiej samej wysokości jak inne stopnice co już na starcie daje podniesienie fotela o te 40-50 cm, co ostatecznie przekłada się na berierkę zaczynającą się te 60-70 cm od wysokości podłoża w pierwszym rzędzie, co w efekcie umożliwia swobodny widok na boisko niezależnie czy ktoś ma 1,5 m czy 2m.
Widok ma być komfortowy i bez tego nie ruszy sprzedaż skyboxów
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 24.08.2010 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując