orzeu napisał(a):

Murek musi mieć 110 cm (120 pion+poziom) i nie ma bata żeby był niższy. Jedyne co to nie musi być betonowy. Ale gdyby u nas zastąpić ten beton szkłem to co znajduje sie na samej górze takiej szklanej balustrady? Oczywiście stalowa (względnie aluminiowa) poręcz która i tak by zasłaniała widok na boisko. Jedynym wyjściem dla naszego stadionu było zrobić po prostu w skyboxach stopnice ( w tym momencie podwyższenia) obu rzędów. Tak jak na narodowym. Tam układ stopnic w skyboxach jest takiej samej wysokości jak inne stopnice co już na starcie daje podniesienie fotela o te 40-50 cm, co ostatecznie przekłada się na berierkę zaczynającą się te 60-70 cm od wysokości podłoża w pierwszym rzędzie, co w efekcie umożliwia swobodny widok na boisko niezależnie czy ktoś ma 1,5 m czy 2m.
Widok ma być komfortowy i bez tego nie ruszy sprzedaż skyboxów