Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#823
Stary 24.08.2010, 21:24
A ja czekam na jutrzejszy cięższy trening. Mam nadzieje, że nasz trener się rozkręci z ich natężeniem Dziesiejszy trening = fajnie to wyglądało, ale zobaczymy jak wyjdzie w meczach - ja mu daje duzy kredyt zaufania
Odpowiedz cytując