Na narodowym przed skyboxami sa chyba dwa rzedy krzeselek. Widac to tu:
http://bi.gazeta.pl/im/6/8101/z81015...ca-2010-r-.jpg
A tak wyglada z bliska murek przed nimi, ktory u nas z "jakichs wzgledow" nie moze byc tak niski:
Przed skyboxem, zejscie do krzeselek:
http://i34.tinypic.com/xkwtps.jpg
I murek:
http://i36.tinypic.com/iw8c1x.jpg
http://i36.tinypic.com/1iig3o.jpg
No chyba ze te dwa rzedy ktore sa przed skyboxem to ne sa krzeselka dla vipow tylko cos innego ale nie przychdozi mi nic innego do glowy jaki bylby sens tych dwoch polek.