Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka
Offline
#
6
24.08.2010, 21:14
poproszono mnie o promowanie wśród Wiślackiej braci stronki fejsbukowej Trinity Cheerleaders (będą z powrotem tańczyć na meczach Wisły)
co czynię
zapraszam na
http://www.facebook.com/pages/Trinit...12395352140796
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
usiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do usiu
Znajdź inne posty napisane przez usiu