Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14267
Stary 24.08.2010, 20:41
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-ostro,1522629

Co pan sądzi o boisku treningowym? Zadowala pana?
- Rozmawiałem o tym z zarządem klubu. Wiedziałem już przed przyjazdem do Krakowa, że Wisła pracuje nad poprawą bazy treningowej. Na razie musimy pracować na tym boisku, które mamy, a ono nie jest wcale takie złe, choć oczywiście mogłoby być lepsze. Widziałem warunki pracy w Arsenalu, Chelsea Londyn, Barcelonie, tam mają lepszą bazę, więc Wisła ma nad czym pracować.




I właśnie, wiadomo, kiedy coś zaczniemy robić w tym kierunku?

Odpowiedz cytując