http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-ostro,1522629
Co pan sądzi o boisku treningowym? Zadowala pana?
- Rozmawiałem o tym z zarządem klubu. Wiedziałem już przed przyjazdem do Krakowa, że Wisła pracuje nad poprawą bazy treningowej. Na razie musimy pracować na tym boisku, które mamy, a ono nie jest wcale takie złe, choć oczywiście mogłoby być lepsze. Widziałem warunki pracy w Arsenalu, Chelsea Londyn, Barcelonie, tam mają lepszą bazę, więc Wisła ma nad czym pracować.
I właśnie, wiadomo, kiedy coś zaczniemy robić w tym kierunku?