Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#816
Stary 24.08.2010, 20:31
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Ludzie w wieku 18-35 lat nieznający języka angielskiego są niewykształconymi idiotami.
Sam waćpan jesteś idiotą pisząc takie brednie. Są inne języki niemiecki, francuski, hiszpański i wierz mi, że nie wszędzie nauczany był angielski. Czujesz się lepszy ze swoim angielskim? bo ja spokojnie z dobrym niemieckim poradzę sobie w Niemczech, Austrii, Holandii a podstawy hiszpańskiego wystarczą mi by się dogadać w kilkunastu krajach w których ty możesz mieć problemy z komunikacją w języku angielskim.
Odpowiedz cytując