Adasss napisał(a):

|
Twierdzisz, że Miasto tyle straci na zorganizowaniu koncertu? Jeśli tak to na jakiej podstawie? Poproszę o choć szacunkowe wyliczenia.
|
Uważam, że staci na tym Wisła. Bo:
Załóżmy,że koszt imprezy będzie wynosił 3mln złoty srednia cena biletów będzie oscylowała w granicach 50 zł a osób zmieści się dajmy na to 30 tyś, to i tak to tylko 1.5mln ale pewnie znaczną cześc imprezy pokryją sponsorzy, telewizja itp.
Nawet jak miasto będzie na plusie to jak to ma się do budowy naszego stadionu?Przeciez miasto nie da zysku z biletów na nasz stadion.Majchrowski może zarobi, może straci, ale i tak cel tej imprezy jest zupełnie inny i będe go uparcie powtarzał- będzie chodziło o pochwalenie się nową inwestycją i pokazanie go w zupełnie innym fałszywym świetle.Doskonale sobie zdajesz sprawę co zrobiono podczas ostatniej wizyty mediów, więc ciekawy jestem co by zrobiono na czas imprezy, która będzie na krótki czas w centrum uwagi całego Krakowa i może częsci Polski."Pomaluję się trawę" włączy lasery, światła, zakryje się niedosknałości i ludzie jeszcze przez długi czas będą ględzić jaka to była wspaniała impreza na imponującym, światowej klasy obiekcie, jednak impreza się skonczy a braki zostaną.Kto będzie pózniej pamiętał o tym, że trawa zjebana, brakuje telebimów czy rozlatuję się elewacja?A ten bezczelny człowiek jeszcze mówi, że ma "dla kibiców niespodziankę".Faktycznie, bo Prince będzie targetem dla większości z nas i będziemy zabijali się o bilety....
My mówimy o tym, że robi się kosztowną szopkę na niedokończonym obiekcie.Koszta te można można chociaż w częsci przeznaczyć na zakup telebimów czy poprawe estetyki naszego obiektu.
Dla was to też zbieg okoliczności że w okolicach wyborów samorządowych otwiera się stadion żydów, nasz, podziemny rynek, ogłasza się przetarg na hale widowiskowo-sportową ?