Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14264
Stary 24.08.2010, 20:14
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Ok to inaczej. Niech juz bedzie ten koncert ale pod warunkiem ze calkowity z niego zysk pojdzie na telebimy.
Nie sądzę, czerwona świnia zaraz oznajmi, że dochód z koncertu rozpoczął własnie spłacanie pięknego miejskiego stadionu i zacznie wspomagac miejską kasę.
Odpowiedz cytując