orzeu napisał(a):

|
Ok to inaczej. Niech juz bedzie ten koncert ale pod warunkiem ze calkowity z niego zysk pojdzie na telebimy.
|
Nie sądzę, czerwona świnia zaraz oznajmi, że dochód z koncertu rozpoczął własnie spłacanie pięknego miejskiego stadionu i zacznie wspomagac miejską kasę.