Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Maxell
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków City NH
Offline
#
14263
24.08.2010, 19:52
PiotrG
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ia_na_zyczenie
No tak, znowu wykończeniówka idzie w iście "piorunującym" tempie, jak na trybunie wschodniej.
Witaj czerwcu 2011, oby do wtedy udało się ukończyć tą trybunę.
Dzisiaj byłem ok 19:00 przy stadionie kompletna cisza na wszystkich trybunach, zero robotników nic się nie działo.
WISŁA KRAKÓW
Maxell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maxell
Znajdź inne posty napisane przez Maxell