Wyświetl pojedynczy post
Maxell
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków City NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14263
Stary 24.08.2010, 19:52
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ia_na_zyczenie
No tak, znowu wykończeniówka idzie w iście "piorunującym" tempie, jak na trybunie wschodniej.
Witaj czerwcu 2011, oby do wtedy udało się ukończyć tą trybunę.
Dzisiaj byłem ok 19:00 przy stadionie kompletna cisza na wszystkich trybunach, zero robotników nic się nie działo.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując