wwf napisał(a):

|
Tutaj coś się złego dzieje z zawodnikami. Zamiast iść do przodu to wiekszosc się cofa.
|
Przynajmniej ostatnio, bo dawniej tak nie było. To bądź co bądź z Wisły poszli w świat Kosowski, Uche, Baszczyński, Szymkowiak, Frankowski, Żurawski...
Może to kwestia braku motywacji do ciężkiej pracy? Kasa na konto wpływa i to nie mała, więc po co się męczyć...