Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33897
Stary 24.08.2010, 19:24
Łobodzinski out
mam nadzieję, że uda nam się pozyskać tego obrońcę NAC jeżeli on dobry jest... 100 meczow w Eredivisie, mielibysmy wysokiego obronce na lata a powiem szczerze ze takich nam trzeba bo w powietrzu to nasze szanse marnie wygladaja...

Do Kopunka jakos przekonany nie jestem, bo za Sobola potrzebujemy jakiegos mega wymiatacza, mamy przeciez juz sredniego Wilka
Odpowiedz cytując