Łobodzinski out

mam nadzieję, że uda nam się pozyskać tego obrońcę NAC jeżeli on dobry jest... 100 meczow w Eredivisie, mielibysmy wysokiego obronce na lata a powiem szczerze ze takich nam trzeba bo w powietrzu to nasze szanse marnie wygladaja...
Do Kopunka jakos przekonany nie jestem, bo za Sobola potrzebujemy jakiegos mega wymiatacza, mamy przeciez juz sredniego Wilka