Pablo84 napisał(a):

|
1.Gówno mnie interesuje jakie jest zainteresowanie.To jest stadion piłkarski, któremu obcięto niemal wszystko.Skoro nie ma kasy na elewacje telebimy granit (na cracoviii sa srodki) to tym bardziej nie powinno być na koncert za 3-4 mln..Tą kase powinno sie przeznaczyć na dokonczenie inwestycjii w tym telebimy, na które teraz niby brakuje pieniędzy.Gdyby zarobiła Wisła kasę z koncertu, to jeszcze mógł bym to jakoś przełknąć.Ale tak nie będzie....
|
Twierdzisz, że Miasto tyle straci na zorganizowaniu koncertu? Jeśli tak to na jakiej podstawie? Poproszę o choć szacunkowe wyliczenia.