Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
6852
24.08.2010, 18:05
MCX
napisał(a):
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23791
Gordan Bunoza powołany do seniorskiej reprezentacji Bośni.
Widocznie nie tylko Basałaj i Kapka widzą w nim materiał na dobrego stopera.
Mimo wszystko nie ma co przesadzac z podnieta.
Dla przypomnienia, mielismy kiedys na stoperze goscia, ktory otrzymywal w miare regularne powolania do reprezentancji Australi, jednak na Wisle byl za slaby.
Eustachy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eustachy
Znajdź inne posty napisane przez Eustachy