Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 24.08.2010, 17:31
adamd303 napisał(a):Wyświetl post
Skoro holenderska krowa daje dwa razy wiecej mleka to ja wierze że holenderski trener będzie dwa razy lepszy od naszego, hehe. Smieszne? Naiwne? Głupie? Być może.... JA WIERZE ŻE TRENER MAASKAMP PRZENIESIE PROFESJONALNE STANDARTY OBOWIĄZUJĄCE W HOLENDERSKIEJ PIŁCE NOŻNEJ, W HOLENDERSKIM SPOŁECZEŃSTWIE I W HOLENDERSKIM ŻYCIU PUBLICZNYM. Gorąco w to wierzę. W tej nadziei utwierdza mnie obszerny, dwukolumnowy materiał we wczorajszym Przeglądzie Sportowym. Jedną kolumnę stanowi materiał o trenerze a drugą rozmowa z nim. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Polecam lekturę. A tobie Kamilu polecam więcej luzu i dystansu do otoczenia i życzę ciekawych wpisów na naszym forum. Adam
czas najwyższy myślę nauczyć się nazwiska naszego nowego trenera...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując