Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14259
Stary 24.08.2010, 17:19
runner napisał(a):Wyświetl post
Lekka zmiana w parkingach:
- znaleziono troszkę zdrowego rozsądku (szkoda, że dopiero teraz) i prawdopodobnie poszerzony zostanie zakres prac związanych z kosmetyką placu przed trybuną południową.
Teren "haszczy" blisko ul. Reymana, o którym pisałem, że miał być przesłonięty "pełną siatką" prawdopodobnie wejdzie w zakres prac związanych z przebudową nawierzchni. ZikIT nagle się obudził.
Reszta niestety po staremu.
Źródło można prosić?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując