|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline
|
|
runner napisał(a): 
Lekka zmiana w parkingach:
- znaleziono troszkę zdrowego rozsądku (szkoda, że dopiero teraz) i prawdopodobnie poszerzony zostanie zakres prac związanych z kosmetyką placu przed trybuną południową.
Teren "haszczy" blisko ul. Reymana, o którym pisałem, że miał być przesłonięty "pełną siatką" prawdopodobnie wejdzie w zakres prac związanych z przebudową nawierzchni. ZikIT nagle się obudził.
Reszta niestety po staremu.
|
Źródło można prosić?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|
|