Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14258
Stary 24.08.2010, 17:08
PvD napisał(a):Wyświetl post
1 170 000 netto to jest 1 427 400 zł brutto za dwa telebimy. Dyr Niedziałkowska mówiła o 3 600 000

różnica dość spora, Mam nadzieję, że przedstawicielka ZIKiTu nie mówiła o kwotach netto 1,8 mln za każdy bo wtedy różnica ogromna.
Powie, że nam chciała z obudową platynową zrobić te telebimy

Stavanger napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwię się, gdy się okaże, że Niedziałkowska sobie naprędce wymyśliła tą cenę i później będzie się tłumaczyła mówiąc o jej jakichś autentycznych wyliczeniach itp. A propos jej wypowiedzi, to wspominała także, że na trybunie zachodniej będą w połowie września układane krzesełka. Połowa września to 15. dzień tego miesiąca, a więc kibice, którzy przyjdą na mecz z Koroną Kielce ( bodajże 17 września ) będą mogli zobaczyć zalążek prac związanych z montowaniem siedzisk. Ciekawe jak się wytłumaczy, gdy tak się nie stanie...
Życie Cię jeszcze nie nauczyło, że już nie należy w nic wierzyć to co ta baba mówi?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując