Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14251
Stary 24.08.2010, 15:28
Tak tak piszcie pisma do NIKu, żeby wszedł na budowę, w projekty, przetargi, kosztorysy a my na stadion wejdziemy nie wczesniej niż za dwa lata... POWODZENIA
Odpowiedz cytując