Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.08.2010, 14:59
wojtala8 napisał(a):Wyświetl post
Rav a coś ty jest jakiś detektyw malanowski człowieku wrzuć że już na luz z tą datą bo nudne się to robi..a niech ten monograf nawet krasnoludki lub rysiek z klanu robił. Ile można wałkować ten sam idiotyczny temat daty Resovii jeszcze 50 stron będziecie pier....ć o dacie?
Też nie lubię się spinać z byle powodu i mi to lata co sobie Resoviacy będą obchodzić czy 105lecie czy 200 lecie. Ale zrozum że może Rava obchodzi czy czasami nie jest to sfałszowana historia klubu.Bo nie ładnie było by nam odebrać miano jednego z najstarszego klubu w Polsce na rzecz Rzeszowian.Bo jutro się okaże że Polonia Przemyśl sobie ubzdura że powstała 1902 roku i ciebie też to będzie oburzać że się ktoś spina z byle powodu.
Ostatnio edytowane przez Pancratius : 24.08.2010 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując