Też nie lubię się spinać z byle powodu i mi to lata co sobie Resoviacy będą obchodzić czy 105lecie czy 200 lecie. Ale zrozum że może Rava obchodzi czy czasami nie jest to sfałszowana historia klubu.Bo nie ładnie było by nam odebrać miano jednego z najstarszego klubu w Polsce na rzecz Rzeszowian.Bo jutro się okaże że Polonia Przemyśl sobie ubzdura że powstała 1902 roku i ciebie też to będzie oburzać że się ktoś spina z byle powodu.