Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14245
Stary 24.08.2010, 14:59
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Jedno ale. Nie za bardzo wyobrażam sobie że telebim będzie w środku a po bokach co? reklamy stacjonarne?.Przecież to by wyglądało jak stoisko na tandecie. Obrzezani czy Legia mają telebimy w całości i nie wyobrażam sobie że u nas wymyślą jakiegoś kombinowanego mieszańca
Tak właśnie zamierzają wymyślić z tego prostego powodu, że tego typu telebimy montuje się tylko w proporcjach 4:3 i 16:9. Gołym okiem widać, że ta środkowa część konstrukcji na naszym stadionie ma właśnie proporcje 16:9 (czyli takie jak np. telewizory LCD).
Odpowiedz cytując