Arapaho napisał(a):

|
Jedno ale. Nie za bardzo wyobrażam sobie że telebim będzie w środku a po bokach co? reklamy stacjonarne?.Przecież to by wyglądało jak stoisko na tandecie. Obrzezani czy Legia mają telebimy w całości i nie wyobrażam sobie że u nas wymyślą jakiegoś kombinowanego mieszańca
|
Tak właśnie zamierzają wymyślić z tego prostego powodu, że tego typu telebimy montuje się tylko w proporcjach 4:3 i 16:9. Gołym okiem widać, że ta środkowa część konstrukcji na naszym stadionie ma właśnie proporcje 16:9 (czyli takie jak np. telewizory LCD).