Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17829
Stary 24.08.2010, 14:40
jak dobrze zrobisz kurczaka to mozesz do niej wszystko wrzucic

pierś z kurczaka pokroic w kostke, przyprawy wg uznania, podsmażyć, do miski, wkroic sałatke pekinska, pomidor, ogorek, kukurydza, troche papryki + sos ja robie 1/2 smietany + 2zabki czosnku, troche keczupu, musztardy pieprz sól i mikserem wymieszac i zalac
Ostatnio edytowane przez kms : 24.08.2010 o godz. 14:42.
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując