jak dobrze zrobisz kurczaka to mozesz do niej wszystko wrzucic
pierś z kurczaka pokroic w kostke, przyprawy wg uznania, podsmażyć, do miski, wkroic sałatke pekinska, pomidor, ogorek, kukurydza, troche papryki + sos ja robie 1/2 smietany + 2zabki czosnku, troche keczupu, musztardy pieprz sól i mikserem wymieszac i zalac