Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14242
Stary 24.08.2010, 14:34
Watts napisał(a):Wyświetl post
Prezentujesz myślenie typu "dlaczego wydaje się miliardy na kluby piłkarskie, przecież można dać dzieciom z Afryki". Daruję sobie moralizatorską gadkę, bo zaraz ktoś mnie tutaj zwyzywa od idiotów mających w dupie dobro Wisły
Powiedz mi. Masz ostatnie 20 zł a musisz wytrwać tydzień.Idziesz do wesołego miasteczka na diabelski młyn czy kupujesz żarcie?

Gdzie tu ....a dzieci w afryce!!!Przecież to jawne haranie nam w twarz mistrzu! Na ten stadion wydano ponad 510 mln PIĘĆSET DZIESIĘĆ MILIONÓW ZŁOTYCH od podatników krakowskich oraz z budżetu centralnego,a będzie brakowało na nim nawet telebimów, które kosztują 0,2% całości.Zamiast dokończyć obiekt Majchrowski przed wyborami łudzi jakimiś plastikowymi koncertami. Nie jest to dla ciebie bezczelność?Wszystko jest ok?Nic się nie stało?

EDIT:

pomyśl ....a chłopie.Piszę, że za jebane 30 min zapłacono murzynowi 2 mln złotych, więc skoro ....a murzynowi zaplacono 2 mln złotych za 30 min ile się zapłaci 2 gwiazdom na otwarcie stadionu.Podałem kwotę Kravitza jako punkt odniesienia.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 24.08.2010 o godz. 14:44.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując