Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14241
Stary 24.08.2010, 14:32
a ktoś napisał, że koncert będzie otwarty dla publiczności (jak Wianki)? Nie. Koncert to możliwość:

a. zarobienia (jak miasto nie zarobi co najmniej 2x tyle co zainwestuje to ktoś za to beknie)
b. pokazania przed wyborami, że nie dość, że stadion jest piękny, gotowy i oddany w terminie (bo myślisz, że po pokazie sztucznych ognii ktoś będzie sprawdzał, kiedy to miało być gotowe?) to jeszcze jako stadion miejski, służy wszystkim mieszkańcom, nietylko zainteresowanym piłką
c. promocji prezydenta na billboardach i innych nośnikach reklamy (zaprasza Jacek Majchrowski).

Nikt z koncertu nie zrezygnuje. Pytanie tak naprawdę powinno brzmieć kto koncert zorganizuje i na nim zarobi. Miasto czy operator? Jak miasto to dlaczego, jak operator to który? :]

Odpowiedz cytując