Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14240
Stary 24.08.2010, 14:28
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Jedno ale. Nie za bardzo wyobrażam sobie że telebim będzie w środku a po bokach co? reklamy stacjonarne?.Przecież to by wyglądało jak stoisko na tandecie. Obrzezani czy Legia mają telebimy w całości i nie wyobrażam sobie że u nas wymyślą jakiegoś kombinowanego mieszańca
Jak to co?
Z lewej strony portret Stalina, a z prawej Majchowera.
Odpowiedz cytując