Watts napisał(a):

Prezentujesz myślenie typu "dlaczego wydaje się miliardy na kluby piłkarskie, przecież można dać dzieciom z Afryki". Daruję sobie moralizatorską gadkę, bo zaraz ktoś mnie tutaj zwyzywa od idiotów mających w dupie dobro Wisły
|
Coś mieszasz kolego .O to chodzi że ten koncert ma być niby na otwarcie stadionu na który kasy brakuje.Widzisz jego sens? Posłuchasz 2h jakiegoś palanta a jak nie ma wyposażenia tak i nie będzie.To po ki ch... taka impreza