Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14237
Stary 24.08.2010, 14:18
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Serce mnie boli z nerwów.
....A MAĆ A NA JEBANE KONCERTY SIĘ PIENIĄDZE ZNAJDĄ? KONCERT LENNEGO KRAVITZA na wiankach(a w zasadzie parę jego piosenek) kosztował miasto ok 2 mln złtych (600 tyś dol) a teraz myślicie że będzie jak ?Że przyjadą gwiazdy i będa grać za darmo?Czyli na cyrk dla tłumu na okradzionym obiekcie kasa się znajdzie a na telebimy, nawierzchnię czy elewację kasy juz brakło?
Znów ....a gra pozorów przed kampanią prezydencką? Panie Darku, dlaczego nikt nie porusza tak ważnej kwestii jak niepotrzebny nikomu koncert?Przeciez to będzie jawne zakrzywianie rzeczywistości w jakiej buduje się ten stadion!!!
Poza tym co?Nowa murawa do wymiany?
Prezentujesz myślenie typu "dlaczego wydaje się miliardy na kluby piłkarskie, przecież można dać dzieciom z Afryki". Daruję sobie moralizatorską gadkę, bo zaraz ktoś mnie tutaj zwyzywa od idiotów mających w dupie dobro Wisły
Odpowiedz cytując