Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14235
Stary 24.08.2010, 14:13
Serce mnie boli z nerwów.
....A MAĆ A NA JEBANE KONCERTY SIĘ PIENIĄDZE ZNAJDĄ? KONCERT LENNEGO KRAVITZA na wiankach(a w zasadzie parę jego piosenek) kosztował miasto ok 2 mln złtych (600 tyś dol) a teraz myślicie że będzie jak ?Że przyjadą gwiazdy i będa grać za darmo?Czyli na cyrk dla tłumu na okradzionym obiekcie kasa się znajdzie a na telebimy, nawierzchnię czy elewację kasy juz brakło?
Znów ....a gra pozorów przed kampanią prezydencką? Panie Darku, dlaczego nikt nie porusza tak ważnej kwestii jak niepotrzebny nikomu koncert?Przeciez to będzie jawne zakrzywianie rzeczywistości w jakiej buduje się ten stadion!!!
Poza tym co?Nowa murawa do wymiany?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując