Wyświetl pojedynczy post
miras108
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14234
Stary 24.08.2010, 14:10
Jeśli rzeczywiście na stadionie za inne inwestycje też można było zapłacić mniej, to Basałaj powinien skontaktować się z rzeczoznawcą, i ustalić realną wartość stadionu i to od tej kwoty płacić ten 1% za wynajem
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując