Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
miras108
Member
Od: 02.2008
Offline
#
14234
24.08.2010, 14:10
Jeśli rzeczywiście na stadionie za inne inwestycje też można było zapłacić mniej, to Basałaj powinien skontaktować się z rzeczoznawcą, i ustalić realną wartość stadionu i to od tej kwoty płacić ten 1% za wynajem
WISŁA!!!
miras108
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miras108
Znajdź inne posty napisane przez miras108