Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14233
Stary 24.08.2010, 14:10
Sevenone napisał(a):Wyświetl post
Orientuje sie ktoś czy w tym sezonie beda juz rozgrywane mecze przy Reymonta ?
Tak, będą. Pierwszy mecz Wisły prawdopodobnie z Koroną Kielce przy dwóch trybunach.
Odpowiedz cytując