Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 24.08.2010, 14:07
Na derbach niedawnych gościnnie na sektorze Resovii była grupa Wiślaków. Mnie cieszy że mamy z nimi dobre kontakty bo to fajna i dobra ekipa. Co ma piernik do wiatraka (ze mają zgodę z ŁKS) Śląsk ma z Motorem choć to nasza kosa. Więc przestańcie się dodup.ać do pierdół. Bardzo dobry wyjazd się szykuje.
PS: przestańcie już z tą datą.. ile jeszcze stron tymi debilnymi rozkminkami i cytowaniem wiki pejsów będziecie zaśmiecać To ich sprawa jak sobie ustalili datę i basta. Nie wasz w tym interes.. zajmijcie się może mobilizacją i zapisywaniem na wyjazd bo przed kompem płaczu o datę co niemiara a jak przyjdzie wyjazd to 10 osób pojedzie a reszta będzie miała wesela, pogrzeby, imieniny itd.
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując