Meczem otwarcia" kolego" ma być mecz z Legią
mecz z Australią jest meczem rozgrywanym na naszym stadionie i nie jest oficjalnym otwarciem stadionu gdyż nie jest on ukończony.
Cytat:
|
Pierwszym meczem ligowym, jaki Biała Gwiazda rozegra przy wszystkich otwartych trybunach, będzie pojedynek z warszawską Legią. Będzie to równocześnie mecz otwarcia. Jak poinformował Jacek Majchrowski, planowane jest również koncertowe otwarcie stadionu, jednak nie powiedział, kto będzie gościem specjalnym tego koncertu.
|