sebanop napisał(a):

SpoXster ale o ile się nie mylę to doposażając wynajmowany obiekt można sobie potem odliczyć tą kwotę od kosztów wynajmu... Więc jaka jest Twoim zdaniem różnica między tym że (powiedzmy) miasto kupi byle jaki telebim i każe płacić za jego wynajem jak za dobry, a tym że Wisłą sama kupi tenże telebim (tylko że sama go wybierze) a potem odliczy jego cenę od kosztów wynajmu
|
Różnica jest taka, że Wisła nie ma raczej kasy, żeby wywalić na telebim jakieś 2-3 miliony, chyba, że Uche sprzedadzą... Dla Wisły kupienie telebimu może być lepsze, bo chyba mogą odliczyć sobie VAT z niego, ale tu niech się wypowiedzą lepiej kompetentne osoby.