Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14223
Stary 24.08.2010, 12:06
SpoXster ale o ile się nie mylę to doposażając wynajmowany obiekt można sobie potem odliczyć tą kwotę od kosztów wynajmu... Więc jaka jest Twoim zdaniem różnica między tym że (powiedzmy) miasto kupi byle jaki telebim i każe płacić za jego wynajem jak za dobry, a tym że Wisłą sama kupi tenże telebim (tylko że sama go wybierze) a potem odliczy jego cenę od kosztów wynajmu
Odpowiedz cytując